Fala uderzeniowa SWT

Od kwietnia 2011 dostępna jest nowa (jedyna w regionie) jedna z najnowszych i najskuteczniejszych terapii przeciwbólowych układu mięśniowo-szkieletowego …więcej »

Kinesiotaping

Działanie kinesiotapingu opiera się na uregulowaniu napięcia mięśniowego w miejscu aplikacji taśmy. Prawidłowa aplikacja taśmy wpływa na …więcej »

Nordic walking

Nordic walking jest formą aktywnego wypoczynku polegającą na marszu ze specjalnie przystosowanymi kijami. Podczas marszu …więcej »

Diagnostyka i leczenie terapią McKenzie

Problem bólów kręgosłupa zarówno w naszym społeczeństwie, jak na świecie, staje się problemem masowym. Na podstawie tego, co widzimy naokoło, wydaje się …więcej »

Terapia manualna

Terapia manualna to dziecina fizjoterapii zajmującą się manualnym badaniem i leczeniem pacjentów z dolegliwościami w obrębie układu ruchu …więcej »

Metoda Vojty

Metoda Vojty jest jedną z metod neurofizjologicznych stosowaną wśród dzieci i młodzieży. Polega ona na wykorzystywaniu wzorca lokomocji, który u dzieci bez zaburzeń …więcej »

Metoda Bobath

Terapia NDT Bobath w swoim założeniu ma pomoc dziecku w rozwoju tak aby mogło uzyskać samodzielność i niezależność w ramach możliwości uszkodzonego układu …więcej »

GAWMED S.C.

WSPÓŁPRACUJEMY Z UBEZPIECZYCIELAMI:

ul. Przyjaciół Dzieci 5, 57-300 Kłodzko

tel. 504 133 783
email: gawmed@gawmed.pl